PPR-3055B
Essentra ComponentsEssentra Components
PPR-3055B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PPR-3055B
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus RIVET PUSH 0.220" NYLON BLACK
lomakkeissa: PPR-3055B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
PPR-3055B: n tekniset tiedot
Osa numero PPR-3055B Valmistaja Essentra Components
Kuvaus RIVET PUSH 0.220" NYLON BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 246533 pcs Tietolomake PPR-3055B.pdf
Tyyppi Push Rivet Sarja PPR
niitti Pituus 0.220" (5.59mm) niitti Halkaisija -
Muut nimet 61100054
PPR-3055B-ND
PPR3055B
RPC1761
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali Nylon Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
reiän halkaisija 0.122" (3.10mm) Head Korkeus 0.080" (2.03mm)
Head Halkaisija 0.230" (5.84mm) Grip Range 0.120" ~ 0.160" (3.05mm ~ 4.06mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Push Rivet 0.120" ~ 0.160" (3.05mm ~ 4.06mm) Grip Range Nylon
Väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PPR-1U-E
PPR-1U-E
valmistajat: CUI, Inc.
Kuvaus: PWR SHELF FOR PSE-3000 PWR SUPP
Varastossa: 136 pcs
ladata: PPR-1U-E.pdf
RFQ
PPR-2B
PPR-2B
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: RIVET PUSH 0.382" NYLON BLACK