XT2811000A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT2811000A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XT2811000A
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus BARBED FASTENER 1.150" NYLON BLK
lomakkeissa: XT2811000A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
XT2811000A: n tekniset tiedot
Osa numero XT2811000A Valmistaja Essentra Components
Kuvaus BARBED FASTENER 1.150" NYLON BLK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 241191 pcs Tietolomake XT2811000A.pdf
Tyyppi Barbed Fastener Sarja XT
niitti Pituus 1.150" (29.21mm) niitti Halkaisija -
Muut nimet RPC2945
XT2811000A-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Nylon Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
reiän halkaisija 0.281" (7.14mm) Head Korkeus 0.100" (2.54mm)
Head Halkaisija 0.787" (19.99mm) Grip Range 0.062" ~ 1.000" (1.57mm ~ 25.40mm) 1/16" ~ 1"
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Barbed Fastener 0.062" ~ 1.000" (1.57mm ~ 25.40mm) 1/16" ~ 1" Grip Range Nylon