EADSF056GA2
Tuote-esittely
Osa numero: EADSF056GA2
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus 7SEG DISPLAY 4DIGIT Y/G 0.58" CA
lomakkeissa: EADSF056GA2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
  • Viesti
EADSF056GA2: n tekniset tiedot
Osa numero EADSF056GA2 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus 7SEG DISPLAY 4DIGIT Y/G 0.58" CA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23482 pcs Tietolomake EADSF056GA2.pdf
Aallonpituus - Peak 575nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Koko / Dimension 0.748" H x 1.969" W x 0.124" D (19.00mm x 50.00mm x 3.15mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 60mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 12-SMD, No Lead Merkkien määrä 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 8.9mcd
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.56" (14.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 4 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 1.969" W x 0.124" D (19.00mm x 50.00mm x 3.15mm) 12-SMD, No Lead
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Anode