EAST1005WA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST1005WA0
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED WHITE DIFFUSED 2SMD
lomakkeissa: EAST1005WA0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
9000 pcs
  • Viesti
EAST1005WA0: n tekniset tiedot
Osa numero EAST1005WA0 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED WHITE DIFFUSED 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1003734 pcs Tietolomake EAST1005WA0.pdf
Aallonpituus - Peak - Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3V Katselukulma 130°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.00mm L x 0.50mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 79mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Diffused Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm
linssin väri Yellow Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.45mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus White LED Indication - Discrete 3V 0402 (1005 Metric) Nykyinen - Testi 5mA