EAST16086BA3
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16086BA3
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR SMD
lomakkeissa:
  • Viesti
EAST16086BA3: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16086BA3 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED BLUE CLEAR SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2233354 pcs Tietolomake
Aallonpituus - Peak 468nm Aallonpituus - Dominant 471nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.3V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus / Case 2-SMD
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating 79mcd Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm linssin väri Clear
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.70mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD
Nykyinen - Testi 20mA kokoonpano Standard