EASV1706WA1
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EASV1706WA1
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
lomakkeissa: EASV1706WA1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
9000 pcs
  • Viesti
EASV1706WA1: n tekniset tiedot
Osa numero EASV1706WA1 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 702708 pcs Tietolomake EASV1706WA1.pdf
Aallonpituus - Peak - Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3V Katselukulma 140°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.70mm L x 1.10mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 85mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Diffused Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.70mm x 0.60mm
linssin väri Yellow Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.70mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus White LED Indication - Discrete 3V 2-SMD, No Lead Nykyinen - Testi 5mA