LXC75-5000SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC75-5000SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXC75-5000SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 7-15V 5A
lomakkeissa: 1.LXC75-5000SW.pdf2.LXC75-5000SW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
LXC75-5000SW: n tekniset tiedot
Osa numero LXC75-5000SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 7-15V 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1996 pcs Tietolomake 1.LXC75-5000SW.pdf2.LXC75-5000SW.pdf
Paino 1.7 lbs (771.1g) Voltage - lähtö 7 ~ 15 V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Sarja LXC75
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 75W
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OVP, SCP
tehokkuus 88% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 5A 7 ~ 15 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 5A