E18/4/10/R-3C97
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: E18/4/10/R-3C97
Valmistaja / merkki: FERROXCUBE
Tuotteen Kuvaus PLANAR E CORES
lomakkeissa: E18/4/10/R-3C97.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
E18/4/10/R-3C97: n tekniset tiedot
Osa numero E18/4/10/R-3C97 Valmistaja FERROXCUBE
Kuvaus PLANAR E CORES Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 228775 pcs Tietolomake E18/4/10/R-3C97.pdf
Leveys 10.00mm Toleranssi -
Toimittaja Device Package E 18 x 4 x 10 Sarja *
Muut nimet 432202058181
BH4EER1804103U800P
materiaali 3C97
Pituus 18.00mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 4.00mm aukko -