EP13-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP13-3F36
Valmistaja / merkki: FERROXCUBE
Tuotteen Kuvaus EP AND EPX CORES 2PC SET
lomakkeissa: EP13-3F36.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
EP13-3F36: n tekniset tiedot
Osa numero EP13-3F36 Valmistaja FERROXCUBE
Kuvaus EP AND EPX CORES 2PC SET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133803 pcs Tietolomake EP13-3F36.pdf
Leveys 12.80mm Toleranssi ±25%
Toimittaja Device Package EP 13 Sarja *
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 14.9 materiaali 3F36
Pituus 13.00mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 9.00mm aukko Ungapped
Liitin tyyppi A Uncoated Tehollinen magneettinen äänenvoimakkuus (Ve) mm³ 472
Tehollinen pituus (mm) mm 24.2 Tehokas alue (Ae) mm² 19.5
Halkaisija - Core Tyyppi EP
Ydintekijä (ΣI / A) mm1 1.24
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EP14
EP14
valmistajat: Knowles Voltronics
Kuvaus: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH