1523-CASE
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1523-CASE
Valmistaja / merkki: Fluke Electronics
Tuotteen Kuvaus CASE 1523/1524 READOUT AND PROBE
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 170 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
1523-CASE: n tekniset tiedot
Osa numero 1523-CASE Valmistaja Fluke Electronics
Saatavana oleva määrä 170 pcs Tietolomake
Tyyppi Thermometer tekniset tiedot -
Sarja 1523 Muut nimet 3376533
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable For Use With / Oheistuotteet 1523, 1524
lisävaruste tyyppi Carrying Case, Hard
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1523-P3-156
1523-P3-156
valmistajat: Fluke Electronics
Kuvaus: BUNDLE 1523 W/CASE 5627A LEMO TO
Varastossa: 27 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Fluke Electronics
Kuvaus: BUNDLE 1523 W/CASE 5628 LEMO TO
Varastossa: 18 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: CBL SENSOR/ACT 8-POS UNCONFIG
Varastossa: 4154 pcs
ladata: 1523007.pdf
1523-CAL
1523-CAL
Kuvaus: CALIBRATION NVLAP ACCREDITED
Varastossa: 235 pcs
Kuvaus: BUNDLE 1523 W/CASE 5616 LEMO TO
Varastossa: 25 pcs
1523
valmistajat: Global Specialties
Kuvaus: DIG WATTMETER 20A TRUE RMS 2600W
Varastossa: 6676 pcs
ladata: 1523.pdf
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RING STUD RETAIN 16-20AWG
1522NB
1522NB
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: CUTTER SIDE TPRD FULL FLUSH 5"
Varastossa: 590 pcs
ladata: 1522NB.pdf
15230
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: BOARD TERM TURRET MINI 50POS
1522NW
1522NW
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: 1522NW PNEUMATIC CUTTER
Varastossa: 483 pcs
1522W
1522W
valmistajat: Curtis Industries
Kuvaus: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
ladata: 1522W.pdf
1522NA
1522NA
Varastossa: 501 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna