FPXLF080-20
Fox ElectronicsFox Electronics
FPXLF080-20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FPXLF080-20
Valmistaja / merkki: Fox Electronics
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
lomakkeissa: FPXLF080-20.pdf
  • Viesti
FPXLF080-20: n tekniset tiedot
Osa numero FPXLF080-20 Valmistaja Fox Electronics
Kuvaus CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4704 pcs Tietolomake FPXLF080-20.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Sarja FPXLF Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.146" (3.70mm) Taajuussietoisuus ±50ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 8MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 8MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FPXLF080
FPXLF080
valmistajat: Fox Electronics
Kuvaus: CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES SMD