EP1600-UTEZ
GE Critical PowerGE Critical Power
EP1600-UTEZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP1600-UTEZ
Valmistaja / merkki: GE Critical Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 52V 1600W
lomakkeissa: EP1600-UTEZ.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 211 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 211 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
EP1600-UTEZ: n tekniset tiedot
Osa numero EP1600-UTEZ Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 52V 1600W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211 pcs Tietolomake EP1600-UTEZ.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 52V
Jännite - Input 90 ~ 290 VAC Tyyppi Front End
Koko / Dimension 8.19" L x 4.57" W x 1.58" H (208.0mm x 116.5mm x 40.2mm) Sarja SlimLine
Virta (wattia) 1600W Muut nimet 109165610
CC109165610
EP1600UTEZ
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Rack Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 95% Yksityiskohtainen kuvaus Front End AC DC Converter 1 Output 52V 20A 90 ~ 290 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 20A Hyväksynnät CE