EP3000AC48INZ
GE Critical PowerGE Critical Power
EP3000AC48INZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP3000AC48INZ
Valmistaja / merkki: GE Critical Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 52V 3000W
lomakkeissa:
RoHs-tila Vapauta / Myyjä määrittelemätön
Varaston kunto 256 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
EP3000AC48INZ: n tekniset tiedot
Osa numero EP3000AC48INZ Valmistaja GE Critical Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 52V 3000W Lyijytön tila / RoHS-tila Vapauta / Myyjä määrittelemätön
Saatavana oleva määrä 256 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 52V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 290 VAC
Tyyppi Front End Koko / Dimension 14.80" L x 3.30" W x 4.84" H (375.9mm x 83.8mm x 122.9mm)
Sarja Resilient 3000 Virta (wattia) 3000W
Muut nimet 1600095294A
EP3000AC48INZ-ND
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Rack Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / Vendor undefined
ominaisuudet Adjustable Output tehokkuus 95%
Yksityiskohtainen kuvaus Front End AC DC Converter 1 Output 52V 62.5A 90 ~ 290 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 62.5A
Hyväksynnät - Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EP3020-9R
EP3020-9R
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5.1V 2X12V 187W
Varastossa: 7071 pcs
ladata: EP3020-9R.pdf
RFQ
EP3020-9RG
EP3020-9RG
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC/DC CONVERTER
Varastossa: 119 pcs
ladata: EP3020-9RG.pdf
RFQ
EP3030
EP3030
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X28.2" WHT
Varastossa: 1199 pcs
ladata: EP3030.pdf
Kuvaus: DC/DC CONVERTER
Varastossa: 121 pcs
ladata: EP3040-9RG.pdf
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X18.2" WHT
ladata: EP3020.pdf
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X40.2" WHT
Varastossa: 735 pcs
ladata: EP3020-7R.pdf
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X34.2" WHT
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X10.2" WHT
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X22.2" WHT
EP3000AC48IN
EP3000AC48IN
valmistajat: GE Critical Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 52V 3000W
Varastossa: 270 pcs
ladata: EP3000AC48IN.pdf
Kuvaus: PANEL STEEL 28.2X14.2" WHT
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna