C2003A.11.02
General CableGeneral Cable
C2003A.11.02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C2003A.11.02
Valmistaja / merkki: General Cable
Tuotteen Kuvaus HOOK-UP SOLID 24AWG 300V WHT 50'
lomakkeissa: C2003A.11.02.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
C2003A.11.02: n tekniset tiedot
Osa numero C2003A.11.02 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 24AWG 300V WHT 50' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11266 pcs Tietolomake C2003A.11.02.pdf
lankatulkki 24 AWG Jännite 300V
Sarja 2003A Arvioinnit UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Muut nimet C2003W-50 Käyttölämpötila -20°C ~ 105°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 50.00' (15.24m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color White
Takki (Insulation) Paksuus 0.016" (0.41mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.052" (1.32mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 AWG Hook-Up Wire Solid White 300V 50.00' (15.24m) kapellimestari Strand Solid