C2003A.12.06
General CableGeneral Cable
C2003A.12.06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C2003A.12.06
Valmistaja / merkki: General Cable
Tuotteen Kuvaus HOOK-UP SOLID 24AWG GREEN 100'
lomakkeissa: C2003A.12.06.pdf
  • Viesti
C2003A.12.06: n tekniset tiedot
Osa numero C2003A.12.06 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 24AWG GREEN 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6018 pcs Tietolomake C2003A.12.06.pdf
lankatulkki 24 AWG Jännite 300V
Sarja 2003A Arvioinnit UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Muut nimet C2003-12-06
C2003A-12-06
C2003G-100
Käyttölämpötila -20°C ~ 105°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 100.0' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Green
Takki (Insulation) Paksuus 0.016" (0.41mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.052" (1.32mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 AWG Hook-Up Wire Solid Green 300V 100.0' (30.5m) kapellimestari Strand Solid