C2016A.12.07
General CableGeneral Cable
C2016A.12.07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C2016A.12.07
Valmistaja / merkki: General Cable
Tuotteen Kuvaus HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 100'
lomakkeissa: C2016A.12.07.pdf
  • Viesti
C2016A.12.07: n tekniset tiedot
Osa numero C2016A.12.07 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5210 pcs Tietolomake C2016A.12.07.pdf
lankatulkki 22 AWG Jännite 300V
Sarja 2016A Arvioinnit UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Muut nimet C2016-12-07
C2016A-12-07
C2016L-100
Käyttölämpötila -20°C ~ 105°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 100.0' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Blue
Takki (Insulation) Paksuus 0.016" (0.41mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.062" (1.57mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 Blue 300V 100.0' (30.5m) kapellimestari Strand 7/30