C4408ST.30.02
General CableGeneral Cable
General Cable
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C4408ST.30.02
Valmistaja / merkki: General Cable
Tuotteen Kuvaus CABLE 2COND 22AWG WHITE 1000'
lomakkeissa: C4408ST.30.02.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 900 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
C4408ST.30.02: n tekniset tiedot
Osa numero C4408ST.30.02 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 2COND 22AWG WHITE 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 900 pcs Tietolomake C4408ST.30.02.pdf
lankatulkki 22 AWG Jännite 300V
Käyttö Alarm, Security, Sound Shield Type -
Shield Material - Shield kattavuus -
Sarja - Arvioinnit -
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C Napaluku 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 1000.0' (304.8m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color White
Takki (Insulation) Paksuus 0.0200" (0.508mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.125" (3.18mm) ominaisuudet Flame Retardant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 22 AWG 1000.0' (304.8m) kapellimestari Strand 7/0.0096"