E3003S.41.86
General CableGeneral Cable
General Cable
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: E3003S.41.86
Valmistaja / merkki: General Cable
Tuotteen Kuvaus CABLE 3COND 22AWG NATURAL 1000'
lomakkeissa: E3003S.41.86.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 877 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
E3003S.41.86: n tekniset tiedot
Osa numero E3003S.41.86 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 3COND 22AWG NATURAL 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 877 pcs Tietolomake E3003S.41.86.pdf
lankatulkki 22 AWG Jännite 300V
Käyttö Alarm, Security, Sound Shield Type -
Shield Material - Shield kattavuus -
Sarja - Arvioinnit ASTM B-3
Käyttölämpötila 0°C ~ 75°C Napaluku 3
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 1000.0' (304.8m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Natural
Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Takki (Insulation) Halkaisija 0.127" (3.23mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 22 AWG 1000.0' (304.8m) kapellimestari Strand 7/30