2137B600430010
HARTINGHARTING
HARTING
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2137B600430010
Valmistaja / merkki: HARTING
Tuotteen Kuvaus M12 A-CODE SINGLE ENDED OVERMOLD
lomakkeissa:
  • Viesti
2137B600430010: n tekniset tiedot
Osa numero 2137B600430010 Valmistaja HARTING
Kuvaus M12 A-CODE SINGLE ENDED OVERMOLD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 7004 pcs Tietolomake
Sarja * Yksityiskohtainen kuvaus Cable Assembly
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN PLUG 34 POS M SERIES
Varastossa: 42737 pcs
ladata: 213799-1.pdf
RFQ
2137A 0101000
2137A 0101000
valmistajat: Belden
Kuvaus: CAT5E 4PR U/UTP OSP-CM REEL
Varastossa: 203711 pcs
ladata:
RFQ
Kuvaus: CPC RECPT ASSEMBLY SIZE 23-24
ladata: 213798-1.pdf
2138 SV005
2138 SV005
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: 2138 SILVER 100 FT
Varastossa: 315 pcs
ladata: 2138 SV005.pdf
2138 SV001
2138 SV001
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: 2138 SILVER 1000 FT
Varastossa: 51 pcs
ladata: 2138 SV001.pdf
2138
valmistajat: Laird Technologies
Kuvaus: RFSW,SIL,0
2138
valmistajat: Lumberg Automation
Kuvaus: 0985 S4742 502/50 M
Varastossa: 306 pcs
ladata:
2138 SV002
2138 SV002
Kuvaus: 2138 SILVER 500 FT
Varastossa: 105 pcs
ladata: 2138 SV002.pdf
Kuvaus: CONN SOCKET TYPE 1 SIZE 10
Kuvaus: METRIMATE STR REL KIT 6P BULK
valmistajat: Adafruit
Kuvaus: 2.54MM/0.1 PITCH TERMINAL BLOCK
Kuvaus: CONN RCPT MALE 24POS GOLD SOLDER
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna