0CNN080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0CNN080.V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0CNN080.V
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE STRIP 80A 125VAC/48VDC BOLT
lomakkeissa: 1.0CNN080.V.pdf2.0CNN080.V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
0CNN080.V: n tekniset tiedot
Osa numero 0CNN080.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE STRIP 80A 125VAC/48VDC BOLT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4752 pcs Tietolomake 1.0CNN080.V.pdf2.0CNN080.V.pdf
Voltage Rating - DC 48V Voltage Rating - AC 125V
Koko / Dimension - Sarja POWR-GARD® CNN
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular, Blade Muut nimet CNN 80
CNN080
CNN080.V
CNN80
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Bolt Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Fuse Strip ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 80A luokka -