0JLS050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0JLS050.T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0JLS050.T
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC
lomakkeissa: 0JLS050.T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
0JLS050.T: n tekniset tiedot
Osa numero 0JLS050.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2705 pcs Tietolomake 0JLS050.T.pdf
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm)
Sarja POWR-GARD® JLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet 0JLS050.T-ND
0JLS050T
F5084
JLS 50
JLS050
JLS050.T
JLS50
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 50A