0TLS030.TXLS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0TLS030.TXLS
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CRTRDGE 30A 170VDC RAD BEND
lomakkeissa: 0TLS030.TXLS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
0TLS030.TXLS: n tekniset tiedot
Osa numero 0TLS030.TXLS Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 30A 170VDC RAD BEND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4039 pcs Tietolomake 0TLS030.TXLS.pdf
Voltage Rating - DC 170V Koko / Dimension 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Sarja POWR-GARD® TLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial Bend Cylinder
Muut nimet TLS 30A-LS
TLS030.TXLS
TLS030LS
TLS030TXLS
TLS30LS
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 30A
luokka - Katkaisukyky @ Jännite 100kA
Hyväksynnät CE, UR Sovellukset Telecom
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0TLS030.TXL
0TLS030.TXL
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 30A 170VDC CYLINDR