250R120-R3ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R120-R3ZR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250R120-R3ZR
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
lomakkeissa: 250R120-R3ZR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
250R120-R3ZR: n tekniset tiedot
Osa numero 250R120-R3ZR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231968 pcs Tietolomake 250R120-R3ZR.pdf
Jännite - Max 60V (250V Int) Tyyppi Polymeric
Aika Trip 2.5s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Sarja POLY-FUSE®, 250R
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 16 Ohms Resistance - Initial (Ri) (Min) 8 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.201" (5.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 240mA Nykyinen - Max 3A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 120mA Hyväksynnät cURus, TUV