600R160-R1UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 600R160-R1UR
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
lomakkeissa: 600R160-R1UR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
600R160-R1UR: n tekniset tiedot
Osa numero 600R160-R1UR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 183165 pcs Tietolomake 600R160-R1UR.pdf
Jännite - Max 60V (600V Int) Tyyppi Polymeric
Aika Trip 10s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Sarja POLY-FUSE®, 600R
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 17 Ohms Resistance - Initial (Ri) (Min) 4 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.201" (5.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.496" (12.60mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 320mA Nykyinen - Max 3A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 160mA Hyväksynnät cURus, TUV