GTCA25-501M-R02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA25-501M-R02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCA25-501M-R02
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 500V 20% 2.5KA THROUGH HOLE
lomakkeissa: 1.GTCA25-501M-R02.pdf2.GTCA25-501M-R02.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCA25-501M-R02: n tekniset tiedot
Osa numero GTCA25-501M-R02 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 500V 20% 2.5KA THROUGH HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33531 pcs Tietolomake 1.GTCA25-501M-R02.pdf2.GTCA25-501M-R02.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 500V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Axial Cylinder Muut nimet RF2425-000
Napaluku 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 2500A (2.5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 500V 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Through Hole