GTCA28-151M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-151M-R05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCA28-151M-R05
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 150V 20% 5KA THROUGH HOLE
lomakkeissa: 1.GTCA28-151M-R05.pdf2.GTCA28-151M-R05.pdf
  • Viesti
GTCA28-151M-R05: n tekniset tiedot
Osa numero GTCA28-151M-R05 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 150V 20% 5KA THROUGH HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71192 pcs Tietolomake 1.GTCA28-151M-R05.pdf2.GTCA28-151M-R05.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 150V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Axial Cylinder Muut nimet RF1317-000
Napaluku 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole