GTCN26-101M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN26-101M-R05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCN26-101M-R05
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 100V 20% 5KA
lomakkeissa: 1.GTCN26-101M-R05.pdf2.GTCN26-101M-R05.pdf
500 pcs
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
GTCN26-101M-R05: n tekniset tiedot
Osa numero GTCN26-101M-R05 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 100V 20% 5KA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71496 pcs Tietolomake 1.GTCN26-101M-R05.pdf2.GTCN26-101M-R05.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 100V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Cylinder No Lead Muut nimet RF1928-000
Napaluku 2 Asennustyyppi User Defined
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 100V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole User Defined