GTCR37-231M-R10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR37-231M-R10-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCR37-231M-R10-FS
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
lomakkeissa: 1.GTCR37-231M-R10-FS.pdf2.GTCR37-231M-R10-FS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCR37-231M-R10-FS: n tekniset tiedot
Osa numero GTCR37-231M-R10-FS Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30937 pcs Tietolomake 1.GTCR37-231M-R10-FS.pdf2.GTCR37-231M-R10-FS.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 230V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial Cylinder, 3 Lead Muut nimet RF2298-000
Napaluku 3 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short Yes
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GTCR37-231M-R10
GTCR37-231M-R10
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE