GTCR38-231M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-231M-R10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCR38-231M-R10
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE
lomakkeissa: 1.GTCR38-231M-R10.pdf2.GTCR38-231M-R10.pdf
  • Viesti
GTCR38-231M-R10: n tekniset tiedot
Osa numero GTCR38-231M-R10 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81175 pcs Tietolomake 1.GTCR38-231M-R10.pdf2.GTCR38-231M-R10.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 230V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial Cylinder, 3 Lead Muut nimet RF1811-000
Napaluku 3 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole