GTCS25-750M-R02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS25-750M-R02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS25-750M-R02
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GAS TUBE 5MM 750V 20% 2.5KA SMD
lomakkeissa: 1.GTCS25-750M-R02.pdf2.GTCS25-750M-R02.pdf
  • Viesti
GTCS25-750M-R02: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS25-750M-R02 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GAS TUBE 5MM 750V 20% 2.5KA SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90707 pcs Tietolomake 1.GTCS25-750M-R02.pdf2.GTCS25-750M-R02.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 75V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 2-SMD Cylinder Square End Muut nimet RF1261-000
RF4310-000
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 2500A (2.5kA)
Fail Short - Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 75V 2500A (2.5kA) ±20% Surface Mount