GTCS35-151M-R05-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS35-151M-R05-2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS35-151M-R05-2
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 150V 20% 5KA SURFACE MOUNT
lomakkeissa: 1.GTCS35-151M-R05-2.pdf2.GTCS35-151M-R05-2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
GTCS35-151M-R05-2: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS35-151M-R05-2 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 150V 20% 5KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53887 pcs Tietolomake 1.GTCS35-151M-R05-2.pdf2.GTCS35-151M-R05-2.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 150V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 3-SMD Cylinder Square End Muut nimet GTCS35-151M-R05-2CT
Napaluku 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount