GTCS35-401M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS35-401M-R05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS35-401M-R05
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 400V 20% 5KA SURFACE MOUNT
lomakkeissa: 1.GTCS35-401M-R05.pdf2.GTCS35-401M-R05.pdf
500 pcs
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCS35-401M-R05: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS35-401M-R05 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 400V 20% 5KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62130 pcs Tietolomake 1.GTCS35-401M-R05.pdf2.GTCS35-401M-R05.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 400V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 3-SMD Cylinder Square End Muut nimet RF1013-000
Napaluku 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 400V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount