GTCS36-231M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS36-231M-R10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS36-231M-R10
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 230V 20% 10KA SURFACE MOUNT
lomakkeissa: GTCS36-231M-R10.pdf
500 pcs
2500 pcs
  • Viesti
GTCS36-231M-R10: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS36-231M-R10 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 230V 20% 10KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19881 pcs Tietolomake GTCS36-231M-R10.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 230V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 3-SMD Cylinder Square End Muut nimet GTCS36231MR10
RF1194-000
Napaluku 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Surface Mount