KLSR080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KLSR080.V
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
lomakkeissa: KLSR080.V.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 752 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KLSR080.V: n tekniset tiedot
Osa numero KLSR080.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 752 pcs Tietolomake KLSR080.V.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Koko / Dimension 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Sarja POWR-GARD® KLSR
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals Muut nimet KLSR 80
KLSR080
KLSR80
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 80A luokka RK1