LSRK080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LSRK080.V
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
lomakkeissa: LSRK080.V.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LSRK080.V: n tekniset tiedot
Osa numero LSRK080.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1584 pcs Tietolomake LSRK080.V.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Koko / Dimension 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals Muut nimet LLSRK 80
LLSRK080
LLSRK080.V
LLSRK80
LSRK080V
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 80A luokka RK1