Q6008RH1LEDTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6008RH1LEDTP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: Q6008RH1LEDTP
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TRIAC 600V 8A TO220
lomakkeissa: 1.Q6008RH1LEDTP.pdf2.Q6008RH1LEDTP.pdf3.Q6008RH1LEDTP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
Q6008RH1LEDTP: n tekniset tiedot
Osa numero Q6008RH1LEDTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 600V 8A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 85A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 6mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA