Q8012NH2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: Q8012NH2TP
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 800V 12A TO2
lomakkeissa: Q8012NH2TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
Q8012NH2TP: n tekniset tiedot
Osa numero Q8012NH2TP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 800V 12A TO2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58116 pcs Tietolomake Q8012NH2TP.pdf
Jännite - Off State 800V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package TO-263 (D²Pak)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 12A Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 110A, 120A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA