RUSBF155
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUSBF155 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RUSBF155
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL
lomakkeissa: 1.RUSBF155.pdf2.RUSBF155.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RUSBF155: n tekniset tiedot
Osa numero RUSBF155 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 189813 pcs Tietolomake 1.RUSBF155.pdf2.RUSBF155.pdf
Jännite - Max 6V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 2.2s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.272" Dia x 0.122" T (6.90mm x 3.10mm) Sarja PolySwitch®, RUSBF
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet RF3391-000
RUSBF155HF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.461" (11.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.55A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 2.65A
Nykyinen - Max 40A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1.55A