S6008LS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6008LS3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S6008LS3
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus SCR SENS GATE 600V 8A ISO TO-220
lomakkeissa: 1.S6008LS3.pdf2.S6008LS3.pdf3.S6008LS3.pdf4.S6008LS3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S6008LS3: n tekniset tiedot
Osa numero S6008LS3 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR SENS GATE 600V 8A ISO TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90539 pcs Tietolomake 1.S6008LS3.pdf2.S6008LS3.pdf3.S6008LS3.pdf4.S6008LS3.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V Jännite - Off State 600V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV Toimittaja Device Package TO-220 Isolated Tab
Sarja - SCR Tyyppi Sensitive Gate
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3 Isolated Tab
Muut nimet F5307
S6008LS3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 5.1A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 8mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 500µA