TMOV34S511MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S511MP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMOV34S511MP
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
lomakkeissa: TMOV34S511MP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
TMOV34S511MP: n tekniset tiedot
Osa numero TMOV34S511MP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5743 pcs Tietolomake TMOV34S511MP.pdf
Varistorijännite (Typ) 820V Varistorin jännite (min) 738V
Varistorin jännite (maksimi) 902V Sarja TMOV® 34S
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 675V Suurin AC volttia 510V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Thermally Protected
energia 960J Yksityiskohtainen kuvaus 820V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Nykyinen - Surge 40kA Kapasitanssi @ Taajuus 2500pF @ 1MHz