TMOV34S751MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S751MP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMOV34S751MP
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA SQUARE 34MM
lomakkeissa: TMOV34S751MP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
TMOV34S751MP: n tekniset tiedot
Osa numero TMOV34S751MP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA SQUARE 34MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4843 pcs Tietolomake TMOV34S751MP.pdf
Varistorijännite (Typ) 1.2kV Varistorin jännite (min) 1.08kV
Varistorin jännite (maksimi) 1.32kV Sarja TMOV® 34S
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 970V Suurin AC volttia 750V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Thermally Protected
energia 1200J Yksityiskohtainen kuvaus 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Nykyinen - Surge 40kA Kapasitanssi @ Taajuus 1800pF @ 1MHz