V14E550AUTO2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: V14E550AUTO2T
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
lomakkeissa: V14E550AUTO2T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
  • Viesti
V14E550AUTO2T: n tekniset tiedot
Osa numero V14E550AUTO2T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 191697 pcs Tietolomake V14E550AUTO2T.pdf
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus Varistor Circuit
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
V14E510P
V14E510P
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
Varastossa: 125987 pcs
ladata: V14E510P.pdf
RFQ
V14E510PL2T
V14E510PL2T
Kuvaus: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Varastossa: 299833 pcs
ladata: V14E510PL2T.pdf
RFQ
V14E550
V14E550
Kuvaus: VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM