V20E130AUTO2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: V20E130AUTO2T
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
lomakkeissa: V20E130AUTO2T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
V20E130AUTO2T: n tekniset tiedot
Osa numero V20E130AUTO2T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 176514 pcs Tietolomake V20E130AUTO2T.pdf
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Yksityiskohtainen kuvaus Varistor Circuit
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
V20E140
V20E140
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Varastossa: 4719 pcs
ladata: V20E140.pdf
RFQ
V20E130P
V20E130P
Kuvaus: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Varastossa: 95653 pcs
ladata: V20E130P.pdf
RFQ
V20E130AUTO
V20E130AUTO
Kuvaus: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F