VLR175LF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
VLR175LF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VLR175LF
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
lomakkeissa: 1.VLR175LF.pdf2.VLR175LF.pdf3.VLR175LF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
VLR175LF: n tekniset tiedot
Osa numero VLR175LF Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 298409 pcs Tietolomake 1.VLR175LF.pdf2.VLR175LF.pdf3.VLR175LF.pdf
Jännite - Max 12V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 5s Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
Koko / Dimension 1.201" L x 0.122" W (30.50mm x 3.10mm) Sarja PolySwitch®, VLR
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 62 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 17 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Strap Muut nimet D34121-000
RF3522-000
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Asennustyyppi User Defined
Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 12V 1.75A Ih User Defined Strap Nykyinen - Trip (It) 4.2A
Nykyinen - Max 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1.75A