1418JS11
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418JS11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1418JS11
Valmistaja / merkki: Hammond Manufacturing
Tuotteen Kuvaus BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W
lomakkeissa: 1.1418JS11.pdf2.1418JS11.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 96 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
1418JS11: n tekniset tiedot
Osa numero 1418JS11 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96 pcs Tietolomake 1.1418JS11.pdf2.1418JS11.pdf
Paino 130 lbs (59kg) Paksuus 14 Gauge
Koko / Dimension 48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm) Toimitustiedot Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Sarja 1418J Arvioinnit IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12, UL 508
Materiaali Paloluokitus - materiaali Metal, Steel
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 11.000" (279.40mm)
ominaisuudet Interior Panels Yksityiskohtainen kuvaus Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm) X 11.000" (279.40mm)
Design Hinged Door, Lid container Tyyppi Box with Mounting Flange
Väri Gray Area (P x L) 1728 in² (1.115 m²)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1418K6
1418K6
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: BOX STEEL GRAY 30"L X 24"W
Varastossa: 238 pcs
ladata: 1418K6.pdf
RFQ
1418JM9
1418JM9
Kuvaus: BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W
Varastossa: 163 pcs
ladata: 1418JM9.pdf
RFQ
1418K10
1418K10
Varastossa: 228 pcs
ladata: 1418K10.pdf
1418JP9
1418JP9
Kuvaus: BOX STEEL GRAY 42"L X 36"W
Varastossa: 130 pcs
ladata: 1418JP9.pdf
1418K20
1418K20
Varastossa: 207 pcs
ladata: 1418K20.pdf
1418JM13
1418JM13
Varastossa: 152 pcs
ladata: 1418JM13.pdf
1418JO9
1418JO9
Kuvaus: BOX STEEL GRAY 42"L X 3"W
Varastossa: 161 pcs
ladata: 1418JO9.pdf
1418K16
1418K16
Varastossa: 178 pcs
ladata: 1418K16.pdf
1418JL9
1418JL9
Kuvaus: BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
Varastossa: 185 pcs
ladata: 1418JL9.pdf
1418JL7
1418JL7
Varastossa: 223 pcs
ladata: 1418JL7.pdf
1418K12
1418K12
Varastossa: 234 pcs
ladata: 1418K12.pdf
1418K24
1418K24
Varastossa: 186 pcs
ladata: 1418K24.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna