1590LLBGASKET
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590LLBGASKET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1590LLBGASKET
Valmistaja / merkki: Hammond Manufacturing
Tuotteen Kuvaus GASKET
lomakkeissa: 1.1590LLBGASKET.pdf2.1590LLBGASKET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1590LLBGASKET: n tekniset tiedot
Osa numero 1590LLBGASKET Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus GASKET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25527 pcs Tietolomake 1.1590LLBGASKET.pdf2.1590LLBGASKET.pdf
Sarja 1590 Muut nimet 1590LLBGASKET-ND
HM3620
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
For Use With / Oheistuotteet 1590LLB Series lisävaruste tyyppi Gasket, Seal
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1590MM
1590MM
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: BOX ALUM UNPAINTED 1.97"LX1.97"W
Varastossa: 16752 pcs
ladata: 1590MM.pdf
RFQ
1590LLBFBK
1590LLBFBK
Kuvaus: BOX ALUM BLACK 1.97"L X 1.97"W
Varastossa: 6935 pcs
ladata: 1590LLBFBK.pdf
RFQ
1590MBK
1590MBK
Kuvaus: BOX ALUM BLACK 4.43"L X 2.46"W
ladata: 1590MBK.pdf
1590LLB
1590LLB
ladata: 1590LLB.pdf
1590MG
1590MG
Kuvaus: GASKET LID FOR 1590M
ladata: 1590MG.pdf
1590LG
1590LG
Kuvaus: GASKET LID FOR 1590L
ladata: 1590LG.pdf
1590MF
1590MF
Kuvaus: BOX ALUM UNPAINTED 4.48"LX2.49"W
ladata: 1590MF.pdf
1590LLBF
1590LLBF
ladata: 1590LLBF.pdf
1590LLBBK
1590LLBBK
ladata: 1590LLBBK.pdf
1590M
1590M
Kuvaus: BOX ALUM UNPAINTED 4.43"LX2.46"W
ladata: 1590M.pdf
1590MGY
1590MGY
Kuvaus: BOX ALUM GRAY 4.43"L X 2.46"W
ladata: 1590MGY.pdf
1590LGY
1590LGY
Kuvaus: BOX ALUM GRAY 3.98"L X 1.97"W
ladata: 1590LGY.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna