166GD24B
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
166GD24B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 166GD24B
Valmistaja / merkki: Hammond Manufacturing
Tuotteen Kuvaus XFRMR LAMINATED 16.8VA CHAS MNT
lomakkeissa: 166GD24B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
166GD24B: n tekniset tiedot
Osa numero 166GD24B Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus XFRMR LAMINATED 16.8VA CHAS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5412 pcs Tietolomake 166GD24B.pdf
Paino 1 lb (453.59g) Jännite - Toissijainen (Full Load) 24V
Jännite - Ensisijainen 117V Jännite - Isolation 2000Vrms
Tyyppi Laminated Core päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 82.55mm L x 44.45mm W Sarja 166
Toisiokäämin (s) Single Ensiökäämin (s) Single
Virta - Max 16.8 VA Muut nimet 166GD24B-ND
HM4406
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 50.80mm
Nykyinen - Output (Max) 700mA keskus Tap Yes
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
166J16
166J16
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 16VA CHAS MOUNT
Varastossa: 6372 pcs
ladata: 166J16.pdf
RFQ
166G80
166G80
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 40VA CHAS MOUNT
Varastossa: 2841 pcs
ladata: 166G80.pdf
RFQ
166J12B
166J12B
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 12.6VA CHAS MNT
ladata: 166J12B.pdf
166J18
166J18
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 18VA CHAS MOUNT
ladata: 166J18.pdf
166J12
166J12
ladata: 166J12.pdf
166G7
166G7
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 4.9VA CHAS MOUNT
ladata: 166G7.pdf
166G9
166G9
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 4.5VA CHAS MOUNT
ladata: 166G9.pdf
166G8
166G8
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 4VA CHAS MOUNT
ladata: 166G8.pdf
166GD12
166GD12
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 8.4VA CHAS MOUNT
ladata:
166J14
166J14
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 14VA CHAS MOUNT
ladata: 166J14.pdf
166J10
166J10
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 10VA CHAS MOUNT
ladata: 166J10.pdf
166G6B
166G6B
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 3.78VA CHAS MNT
ladata: 166G6B.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna