PBR50LED115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBR50LED115
Valmistaja / merkki: Hammond Manufacturing
Tuotteen Kuvaus BULB LED LIGHT 115V
lomakkeissa: PBR50LED115.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PBR50LED115: n tekniset tiedot
Osa numero PBR50LED115 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BULB LED LIGHT 115V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2192 pcs Tietolomake PBR50LED115.pdf
Paino - Jännite - Supply 115VDC
Tyyppi Bulb päättyminen Style -
Sarja PBR Muut nimet HM1645
PBR50LED115-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 45°C Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable