M50-3003245
HarwinHarwin
Harwin
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M50-3003245
Valmistaja / merkki: Harwin
Tuotteen Kuvaus CONNECTOR SOCKET
lomakkeissa:
  • Viesti
M50-3003245: n tekniset tiedot
Osa numero M50-3003245 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2922 pcs Tietolomake
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 64 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Eristyskorkeus 0.173" (4.40mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 64 Position Receptacle Connector Through Hole
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.094" (2.40mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -