M50-3201645
HarwinHarwin
M50-3201645 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M50-3201645
Valmistaja / merkki: Harwin
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 32POS
lomakkeissa: 1.M50-3201645.pdf2.M50-3201645.pdf
  • Viesti
M50-3201645: n tekniset tiedot
Osa numero M50-3201645 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 32POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5215 pcs Tietolomake 1.M50-3201645.pdf2.M50-3201645.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 32 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA9T), Nylon 9T Eristyskorkeus 0.136" (3.46mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Female Socket Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.094" (2.40mm)